155 см"

Обезьяночеловек. Альфа-самец (2013) National Geographic

Обыкновенные зомби. Как работает ложь

загрузка...
МАЙДАН/The Square онлайн смотреть бесплатно
The Square

Для просмотра только на территории Украины документальный фильм "Майдан" предоставлен правообладателями бесплатно.Это история революции, прочитанная между газетных строк. Мы наблюдаем за группой египетских активистов с момента свержения военного диктатора, который правил страной 30 лет, в 2011г., до военной силовой отставки президента Египта представителя Братьев мусульман. Летом 2013 г. герои фильма ведут борьбу против лидеров и режимов. Они рискуют своей жизнью ради нового общества на основе совести.Египетская революция набирает обороты словно карусель. Из новостей мы узнаем только поверхностный обзор важнейших событий - выборов или миллионных маршей протеста. В начале августа 2013 года мы наблюдали за свержением уже второго президента за последние три года.

==========================

Правовласники безоплатно надали цей фільм для перегляду лише на території України.
Історія революції, прочитана між газетними рядками. Ми спостерігаємо за групою єгипетських активістів з моменту повалення військового диктатора, що правив країною 30 років, у 2011 р., до військового силового усунення президента Єгипту представника Братів мусульман, влітку 2013 р. Герої фільму борються проти лідерів і режимів. Вони ризикують своїм життям, щоб побудувати нове суспільство, що базується на совісті.

Єгипетська революція набирає обертів, неначе карусель. Із новин ми отримуємо лише побіжний огляд найважливіших подій – виборів чи маршу мільйонів. На початку серпня 2013 р. ми спостерігали за тим, як вже другого президента усували від влади за попередні три роки.

«Майдан» – це стрічка, що заглиблює глядача у вир подій. Залучає до глибої емоційної драми на тлі історії звичайних людей. Про них не довідатися з преси. Це історії, що надихають. Історії молодих людей, які відстоюють власні права, долаючи чисельні перешкоди: від брутального військового режиму, який збирається придушити повстання танками, до корумпованих членів Братів мусульман, що використовують мечеті для маніпулювання електоратом. Активісти у нашому фільмі озброєні лише камерами, соціальними мережами, відео завантаженими на YouTube, а також рішучістю звільнити свій народ. Фільм відзнято у стилі «кіно вар’єте», що надає глядачам деталізований погляд на революцію у самому її серці. Завдяки новітнім технологіям, голос молодих людей неможливо приглушити у цифрову епоху. Наші герої б’ються у віковічній війні модерною зброєю.

Фільм «Майдан» вперше з’явився на екранах у вигляді чорнового монтаж на міжнародному кінофестивалі «Санденс» у січні 2013 року, де отримав Приз глядацьких симпатій у категорії «Міжнародне документальне кіно». У той момент, коли творці фільму отримували нагороду, головні герої продовжували боротьбу на вулицях Єгипту. Тоді перший президент, обраний демократичним шляхом, оголосив про надання собі повноважень, що перевищували ті, які мав щойно повалений диктатор. З огляду на неочікуваний поворот подій, ми знали, що історія матиме продовження. Ми повернулися на вулиці, щоб зафіксувати те, що пізніше увійде до фільм як друга частина – конфлікт із Братами мусульманами та усунення Могамеда Морсі єгипетською армією.

Ми стаємо свідками неймовірної самопожертви героїв фільму на шляху до свободи. Завдяки промовам цих сміливих революціонерів ми розуміємо, чому вони вірять, що варто ризикувати життям та здоров’ям заради ідеалів і майбутнього країни.

Р.S.   Этот фильм был показан на майдане в Киеве перед очередным штурмом спецназа, воодушевив протестующих стоять насмерть, до победного конца.

 

Фильм:

Название: Майдан
Оригинальное название: The Square
Жанр: Документальный, политика
Перевод: Украинский
Субтитры: Украинские

 

 

Смотрите также фильм:

 

"МАЙДН" фильм Сергея Лозницы
Участник Каннского кинофестиваля (2014)

Как начинался Майдан (Украина 2014)
Beginning Maidan (Ukraine)

Зима, что нас изменила. Небесная сотня (Фильм 1)
Heavenly hundred (Ukraine 2014)

Зима, что нас изменила: Первая смерть (Фильм 2)
The first death (Ukraine 2014)

Зима, что нас изменила. Коктейли Грушевского (Фильм 3)
Hrushevskoho "cocktails (Ukraine 2014)

 

В мае 2014 года, на 67-м Каннском кинофестивале состоялся показ нового одноименного полнометражного   фильма Сергея Лозницы - "МАЙДАН",  о событиях, происходивших в г. Киев, на Украине.  Фильм пополнил коллекцию и предлагается вашему вниманию.  (смотреть онлайн )

 

 

 


О событиях в Египте документальный фильм "Майдан" (The Square) - смотреть онлайн  в хорошем качестве на сайте doclimit.com бесплатно

Качество: Высокое
Фрмат: mp4
Размер: 1,88 Gb
Видео: 1280x720; 25,000 к/сек;  
Аудио: 48000 Гц; Стерео;ААС

.
Кадры из фильма
МАЙДАН
МАЙДАН
МАЙДАН
= ВСЯКИЕ НОВОСТИ =

Яндекс.Метрика